جدیدترین اخبار سیاسی و فرهنگی و اجتماعی کشور چین

لحظه وحشتناک فرو ریختن سقف ساختمان روی سر مردم +فیلم

0

لحظه وحشتناک فرو ریختن سقف ساختمان در چین روی سر مردم +فیلمبه گزارش شناخت کشور چین به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بیش از ده نفر از توریست‌های چینی و غیرچینی در حال پایین آمدن از پله‌های برقی یک مرکز توریستی در شهر هوایین بودند که قسمتی از سقف این مرکز گردشگری ریخت و روی سر این گروه توریستی خراب شد. این گردشگران برای گردش در کوه هواشان به این منطقه گردشگری آمده بودند.

در فیلمی که از دوربین‌های مداربسته این مرکز تفریحی منتشر شده است، گروهی از این توریست‌ها در حال پایین آمدن از پله‌های برقی مرکز گردشگری هستند و با ترس و دلهره به سقف بالای سر خود نگاه می‌کنند که متوجه ریخته شدن آن شده بودند. پس از چند ثانیه سقف روی سر آن‌ها می‌ریزد. چند نفر از آن‌ها از دست‌های روی سر گذاشته خود به عنوان سپر در مقابل آوار استفاده می‌کنند، برخی فرار می‌کنند و بعضی از توریست‌ها هم در زیر آوار گیر می‌کنند. افرادی که زیر آوار مانده بودند، بعد از حضور نیروهای اورژانس، توسط آن‌ها بیرون کشیده شدند.

بر اساس گزارش‌های اورژانس تعداد 9 نفر در پی این حادثه صدمه دیدند که هیچکدام از آن‌ها صدمه جدی ندیده بودند و پس از پانسمان و درمان سرپایی از بیمارستان مرخص شدند. در ادامه نحواه اتفاق افتادن این حادثه را مشاهده می‌کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.