جدیدترین اخبار سیاسی و فرهنگی و اجتماعی کشور چین

برتری نمایندگان فوتبال کره جنوبی و چین برابر حریفان

0

به گزارش شناخت کشور چین به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته نخست رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق عصر امروز(سه شنبه) با برگزاری 2 بازی در گروه ششم این رقابت ها پیگیری شد.

در نخستین بازی ای که امروز برگزار شد تیم های چونبوک موتورز کره جنوبی و کاشیوا ریسول ژاپن با قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه جام جهانی جئونجو به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان که در نیمه اول با 2 گل از کاشیوا عقب افتاده بود در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

لی دونگ گوک(55 و 84) و کیم جین سو(75) برای شاگردان چوی کانگ هی و رامون لوپز ده فریئتاس(10) و آتارو اساکا(27) برای کاشیوا موفق به گلزنی شدند. در این بازی فغانی قضاوت خوبی داشت و این نتیجه سبب شد چونبوک با سه امتیاز در رتبه دوم و شاگردان تاکاهیرو شیموتایرا با صفر امتیاز در جایگاه سوم قرار گیرند.

در دومین بازی گروه ششم هم تیانجین کوانجیان چین در ورزشگاه مرکزی المپیک تیانجین با قضاوت عبدالرحمان جاسم از کیچه ویتنام میزبانی کرد و این تیم را با 3 گل شکست داد. آنتونی مودسته(32) پائولو روبسپیری کاریرو(36- گل به خودی) و کی سان(39) برای شاگردان پائولو سوسا گل زدند تا آن ها با 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به چونبوک در صدر جدول گروه قرار گیرند و نماینده ویتنام هم قعرنشین شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.