جدیدترین اخبار سیاسی و فرهنگی و اجتماعی کشور چین

افزایش پروازهای مستقیم “پاکستان” به چین و ایران

0

به گزارش شناخت کشور چین به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری میزان، شرکت ملی هواپیمایی پاکستان (پی آی ای) اعلام کرد پروازهای مستقیم به چین و ایران به ویژه شهر مشهد را افزایش می‌دهد.

طبق این گزارش شرکت ملی هواپیمایی پاکستان برای رفاه حال زائران تصمیم گرفته پروازهای خود به مشهد را افزایش دهد.

به گزارش شناخت کشور چین به نقل از دیلی اکسپرس، شرکت ملی هواپیمایی پاکستان برای جبران خسارت و کاهش هزینه‌ها تصمیم گرفته پروازهای مستقیم به کشورهایی را که سود خوبی برای این شرکت داشت افزایش دهد.

بر اساس این گزارش در سال‌های گذشته پروازهای شرکت ملی هواپیمایی پاکستان به چین،عربستان و شهر مشهد در ایران بیشترین سود را برای این شرکت به دنبال داشت.

شرکت هواپیمای ملی پاکستان اعلام کرد پروازهای مستقیم از کراچی و اسلام‌آباد به پکن از 2 پرواز به 4 پرواز مستقیم افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش شناخت کشور چین به نقل از دیلی اکسپرس،پروازهای شرکت هواپیمای ملی پاکستان به مشهد افزایش می‌یابد.

سخنگوی شرکت ملی هواپیمایی پاکستان اعلام کرد: پروازهای این شرکت به برخی کشورها مانند آمریکا که سود چندانی ندارد به طور موقت متوقف و در عوض پروازها به کشورهایی که سود خوبی دارد مانند ایران،چین و عربستان افزایش می‌یابد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که چندی پیش «دانیال عزیز» وزیر خصوصی سازی پاکستان از واگذاری شرکت هواپیمایی ملی این کشور به شرکت های خارجی خبر داد.

عزیز اظهار داشت: متاسفانه مدت‌هاست این شرکت در حال زیان دهی است و همین موضوع باعث شده تا واگذاری آن به بخش خصوصی در اولویت قرار بگیرد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.