جدیدترین اخبار سیاسی و فرهنگی و اجتماعی کشور چین

از کار سخت فدراسیون برای انتخاب ورزشکاران اسلالوم تا برگزاری تست انتخابی در آبهای آرام

0

به گزارش شناخت کشور چین به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی از اواخر مردادماه به میزبانی جاکارتا و پالمبانگ آغاز می‌شود. قایقرانی یکی از رشته‌هایی است که شانس زیادی برای کسب مدال دارد و مدال‌های طلای این رشته قطعا کمک زیادی به رنکینگ ایران در جدول توزیع مدال‌ها خواهد داشت.

در زیر نگاهی به شرایط تیم‌های اعزامی قایقرانی می‌اندازیم:

روئینگ:

مسابقات روئینگ در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی از 28 مرداد آغاز می‌شود. رقابت‌ها در روئینگ در 15 ماده (8 ماده مردان و 7 ماده زنان) به میزبانی پالمبانگ برگزار خواهد شد که کشورهای شرکت‌کننده مجاز به شرکت در 11 ماده هستند.

ملی‌پوشان مردان ایران برای آمادگی بیشتر راهی چین شده‌اند تا تمرینات را خود را در این کشور و زیر نظر مربی چینی پیگیری کنند. قرار است اسامی روئینگ‌سواران اعزامی به بازی‌های آسیایی تا هفته آینده قطعی شود. محسن شادی ورزشکاری بود که با هماهنگی فدراسیون به چین نرفت و تمریناتش را در ارومیه پیگیری کرد. در روئینگ مردان 9 ورزشکار راهی اندونزی خواهند شد.

اسامی ورزشکاران اعزامی به چین به شرح زیر است:

عاقل حبیبیان، خشایار عباس آبادی، سیدمسعود محمدی، سید مجتبی شجاعی، بهمن نصیری و سیاوش سعیدی

تیم ملی بانوان نیز پنجشنبه این هفته به چین می‌رود. قرار است 6 روئینگ‌سواری که به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شوند راهی اردوی چین شوند.

مهسا جاور، پریسا احمدی، نازنین رحمانی، نازنین ملایی، مریم امیدی پارسا و مریم کرمی ورزشکارانی هستند که زیر نظر افشین فرزام تمرین می‌کنند.

به نظر می‌رسد در روئینگ بانوان ورزشکارانی اعزامی به بازی‌های آسیایی مشخص هستند.

آبهای آرام:

آبهای آرام در بازی‌های آسیایی اینچئون 2 نقره و 2 برنز کسب کرد. ملی‌پوشان کشورمان برای آمادگی بیشتر در بازی‌های آسیایی 2018 در کاپ جهانی آلمان شرکت داشتند تا هم پاروزنان و هم مربیان با شرایط و رکوردها آشنا شوند.

آبهای آرام در بازی‌های آسیایی اندونزی 18 ورزشکار (11 مرد و 7 زن) خواهد داشت و قرار است در مسابقه انتخابی این هفته روزهای پنجشنبه و جمعه ترکیب اعزامی به جاکارتا مشخص شود.

اسامی قایقرانان در این ماده به شرح زیر است:
کایاک:
احمدرضا طالبیان، امین بوداغی، پیمان قویدل، علی آقامیرزایی و امید احمدی، هدیه کاظمی، آرزو حکیمی، مونا ابراهیمی، ساجده تبریزی، سما یاسمی و الناز شفیعیان 

کانوکانادایی:
شاهو ناصری، عادل مجللی، علی اجاقی، پژمان دیوسالار، محمدنبی رضایی و عرفان زنده پی، فاطمه کرمجانی، آتنا رئوفی، پریسا محمدزاده، زیبا سماک حرفه و مهسا کهنسال

بادبانی:

 تیم ملی بادبانی با ترکیب نیما رهبری، مسعود جانی‌نسب، شهاب خاتم و عارف طالبی با هدایت عمار رئوفی به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به اندونزی اعزام شده است. در رشته بادبانی کاروان ایران فقط 2 قایقران در بخش مردان خواهد شد. حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به مشخص شدن نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی کمک خواهد کرد.

اسلالوم:

در اسلالوم شرایط کمی سخت‌تر است و فدراسیون قایقرانی به زمان بیشتری برای معرفی نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی دارد. در این رشته ایران 2 مرد و 2 زن را راهی خواهد کرد.
رکسانا رازقیان و فائزه روناسی، نگین جباریه و ملیکا سماکی، شقایق سیدیوسفی، دنیا محمدی و کیلان سرداری در بخش بانوان و امیر محمد فتاح پور و محمدمهدی کنارنگ در بخش مردان تمرینات خود را پیگیری می کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.