جدیدترین اخبار سیاسی و فرهنگی و اجتماعی کشور چین

اتفاقات عجیب برای اسنوکرباز ایرانی در راه چین

0

به گزارش شناخت کشور چین به نقل از پارس نیوز،

به گزارش شناخت کشور چین به نقل از "ورزش سه"، حسین وفایی که 2 هفته قبل در رقابت های آزاد انگلیس درخشش خوبی داشت و تا جمع 8 نفر برتر پیش رفت، بعد از بازگشت به ایران قصد داشت به چین سفر کند و نامش را در جدول مسابقات بین المللی این کشور قرار دهد.

روز گذشته اما در حالی که انتظار می رفت خبر پیروزی اسنوکرباز ایرانی مقابل حریف تایلندی بازتاب داشته باشد؛ خبر عجیبی به گوش رسید. حسین وفایی به دلیل تاخیر در پرواز نتوانست خودش را به موقع به محل مسابقات برساند و به همین دلیل از جدول مسابقات کنار گذاشته شد.

برای اطلاع از چگونه رقم خوردن این اتفاق تلخ با حسین وفایی که هنوز هم در چین به سر می برد و شدیدا از اتفاقات پیش آمده، عصبانی است؛ همکلام شدیم.

اسنوکرباز حرفه ای ایران در این باره به "ورزش سه" گفت: قرار بود ویزای چین پنجشنبه هفته گذشته به دست من برسد؛ اما نمی دانم چه اتفاقی افتاد که سفارت تعطیل بود و به من گفتند که ویزای تو را یکشنبه می دهیم. من هم طبق قرعه کشی مسابقات روز یکشنبه بازی داشتم. به همین دلیل درخواست کردم که یک روز مسابقه من را عقب بیاندازند که این کار هم انجام شد. من اولین پرواز را به چین بعد از صدور ویزایم گرفتم که دوشنبه صبح بود.

وی افزود: قرار بود من به وقت چین ساعت 6 صبح به فرودگاه بیجینگ برسم؛ اما هواپیما ۲،‌۳ ساعت روی هوا چرخید و ساعت ۹:۳۰ به زمین نشست. من ساعت ۱۰:۴۰ پرواز دیگری به محل مسابقات داشتم که متاسفانه به دلیل تاخیر در پرواز اول به پرواز دوم نرسیدم. در فرودگاه سعی کردم سریع اقدام کنم و اولین پرواز را به محل برگزاری گرفتم. این بلیت برای ساعت یک ظهر بود، در حالی که من ساعت ۲:۳۰ بازی داشتم. با هزار بدبختی خودم را ساعت 3 بعدازظهر به محل مسابقات رساندم؛ اما به من گفتند که سر ساعت حاضر نشدی و برایت باخت ثبت کردیم.

اسنوکرباز حرفه ای کشورمان همچنین تصریح کرد: با شرایط سخت این همه راه را طی کردم تا به این مسابقات برسم که آخر هم نتوانستم. من روی این مسابقه حساب ویژه ای باز کرده بودم و به جرات می توانم بگویم که با توجه به قرعه خوبی که داشتم، می توانستم تا جمع 4 نفر برتر پیش بروم. قسمت اینطور بوده؛ اما هنوز باور نکردم که چنین اتفاقاتی برای من رخ داده است. از دیروز هم رسانه های چینی بارها درباره اینکه چرا من دیر رسیدم، از من سوال کردند. به هر حال تاخیر در پرواز ضربه بزرگی به من زد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.